naar Marker Nieuws 2026 indexpagina
De eerste vijfhonderd meter dijk is klaar
Dijkversterking Marken

en

De eerste 500 meter dijk tussen de haven en de Bukdijk is klaar (deel van de Westkade). Van het stortsteen bij de waterlijn tot de klinkers op het kruinpad. Het gaat om het deel vanaf De Taanketel. Dit is een mooie mijlpaal in het versterken van de dijk rond Marken.
 
Op verschillende delen van de dijk werken we elke dag verder. Samen maken we ongeveer 40 meter per dag. Zo bouwen we stap voor stap aan een veilige dijk voor nu en later.
 
Bedankt voor jullie begrip en betrokkenheid tijdens de werkzaamheden. Wij wensen iedereen een fijn weekend.
 
    
Kom langs bij het havenkantoor
Het havenkantoor is elke donderdag geopend tussen 10.00 en 12.00 uur. Kom gerust langs met uw vragen!
 
Mochten er vragen of opmerkingen zijn naar aanleiding van dit bericht kunt u altijd contact opnemen met ons via de contactmodule van de Bouwapp of bel/mail de omgevingsmanager Combinatie Hof op Marken:
 
Omgevingsmanager
Naomi Pina / 06-24 59 81 83 / Pina.Naomi@deme-group.com

en

 

 
 Link naar Online BezoekersCentrum 
 
Bron: Combinatie Hof op Marken, vrijdag 4 september 2026
 naar Marker Nieuws 2026 indexpagina