naar Marker Nieuws 2025 indexpagina
Dijkversterking Marken - Bericht afsluitingen (week 45)

en

 Hierbij een overzicht van de actuele werkzaamheden en de bereikbaarheid van de wandelroutes over de dijk.
 
Westkade
    Het deel van de Haven naar de Bukdijk is geopend voor wandelaars.
    Tussen de Haven en de N518 zijn we nog bezig met het opruimen van de puinfundering. Vanwege de risico’s op aanwezigheid van vervuilde materialen is dit deel afgesloten.
 
Zuidkade
    Tussen de N518 en de Rozewerf zijn we nog aan het werk. Dit deel blijft dus afgesloten.
    Tussen de Rozewerf en de Vuurtoren hebben we het pad weer opengesteld voor aankomende periode.
 
Noordkade
    De Noordkade is volledig geopend.
 
Haven
In de haven zijn we bezig met het herstraten van de rijbanen. Op dit moment werken we langs de Rijksloopsteiger. Hier is gedurende onze werktijden de bereikbaarheid beperkt.
 
Tot slot
De afsluitingen zijn noodzakelijk om de werkzaamheden veilig uit te voeren. Zodra het mogelijk is, stellen we delen van de route weer open. Bedankt voor uw begrip.

       

Kom langs bij het havenkantoor
Het havenkantoor is elke donderdag geopend tussen 10.00 en 12.00 uur. Kom gerust langs met uw vragen!
 
Mochten er vragen of opmerkingen zijn naar aanleiding van dit bericht kunt u altijd contact opnemen met ons via de contactmodule van de Bouwapp of bel/mail de omgevingsmanager Combinatie Hof op Marken:
 
Roy de Haan /  06-557 646 51 / roy@jldcontracting.com
 

en

 Link naar Online BezoekersCentrum 
 
Bron: Combinatie Hof op Marken, dinsdag 4 november 2025
naar Marker Nieuws 2025 indexpagina