naar Marker Nieuws 2025 indexpagina
Werkzaamheden N518 / Het Kruis
Wat gebeurt er in de periode maandag 13 t/m vrijdag 17 oktober 2025?

en

De werkzaamheden aan de N518 / Het Kruis bij de aansluiting met de dijk naar Marken verlopen volgens planning. In dit bericht leest u wat we deze week doen en wat u daarvan kunt merken.
 
Deze week werken we aan het;
    Aanbrengen van de nieuwe funderingslagen van de weg richting Marken (oostzijde)
    Beginnen met de verbreding aan de westzijde (richting Monnickendam).
 
Het verkeer rijdt nog steeds via één rijstrook, geregeld met tijdelijke verkeerslichten.
 
Woensdag 15 oktober
Woensdag 15 oktober verplaatsen wij de barrière die het werkvak van de rijbaan afschermt. Tijdens deze werkzaamheden wordt het verkeer met behulp van verkeersbegeleiders begeleid.
 
Hinder de komende week:
    Verkeer:
geregeld met tijdelijke verkeerslichten. Houd rekening met korte wachttijden en lagere snelheid.
    Fietsers/voetgangers:
nog steeds over het bestaande fietspad. Volgende week verplaatsen we dit tijdelijk naar de andere kant van de weg.
    Openbaar vervoer (EBS):
blijft gewoon rijden.
 
Dringend verzoek
Wij vragen alle weggebruikers nadrukkelijk om de toegestane snelheid te respecteren en te stoppen voor rood licht bij de tijdelijke verkeerslichten. Dit is belangrijk voor de veiligheid van onze wegwerkers én uw eigen veiligheid.

      

Kom langs bij het havenkantoor
Het havenkantoor is elke donderdag geopend tussen 10.00 en 12.00 uur. Kom gerust langs met uw vragen!
 
Mochten er vragen of opmerkingen zijn naar aanleiding van dit bericht kunt u altijd contact opnemen met ons via de contactmodule van de Bouwapp of bel/mail de omgevingsmanager Combinatie Hof op Marken:
 
Roy de Haan /  06-557 646 51 / roy@jldcontracting.com
 

en

 Link naar Online BezoekersCentrum 
 
Bron: Combinatie Hof op Marken, maandag 13 oktober 2025
naar Marker Nieuws 2025 indexpagina